Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok miért szoktak akkor is...

Lányok miért szoktak akkor is be tenni tampont amikor nincs is meg latam a suliban?

Figyelt kérdés
2017. szept. 29. 07:23
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Ne leskelődj!!!
2017. szept. 29. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktunk betenni tampont, csak erős menstruáció esetén (én legalábbis). Miért, mit láttál? :D Úgy talán könnyebb választ adni.
2017. szept. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem szoktunk ilyet csinálni. Miért tennénk?
2017. szept. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy 'folyása' van az egyik kislánynak. Bár nem hiszem hogy azt tamponnal kéne felfogni, mert egy szép fertőzés is lehet belőle. Kettes voltam.
2017. szept. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
26%
én szoktam 😂. vannak olyan tamponok amik jók a hüvely florajanak vagy mi. eddig már két nőgyógyászom is mondta hogy próbáljam ki. meg volt hogy krémet használtam még kupot hogy ne legyen semmilyen gombasodasom mert nekem gyakori volt régen, hal istennek elmúlt . és nem akartam hogy kifollyon. ezért 😁
2017. szept. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!