Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez húgyúti fertőzés lesz?

Ez húgyúti fertőzés lesz?

Figyelt kérdés

Ha pisilek, akkor nagyon csíp. Tegnap még csak a pisi vége, de ma már végig fáj. Sosem volt még ilyen problémám.


Nem tudom mitől alakulhatott ki, ha igen, a héten voltam nőgyógyásznál, általános rákszűrésen, aznap szexeltem és tegnap, utána kezdett el csipni a pisi. Ettőlé lehet? Meg 2 hete dolgozok az újmunkahelyemen, ahol nagyon fázok, a téli bakancsom van már rajtam és 2 pulcsi, de még így is vacogok, arra gondoltam, hogy ez is lehet az oka.


2017. szept. 30. 12:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen, lehet húgyúti fertőzés. De mivel a nevében is benne van, ez egy fertőzés, tehát nem attól alakul ki, hogy te hidegben vagy. Tény, hogy a hideg tágítja az ereket, gyengíti az immunrendszert, ezáltal fogékonyabbá válik a szervezet a kórokozók elkapására, de ahhoz, hogy kialakuljon egy fertőzés, ahhoz el kell kapni a kórokozót.

Fordulj orvoshoz, ott megnézik a vizeletet és írnak fel megfelelő gyógyszert. Addig pedig fogyassz sok folyadékot!

2017. szept. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!