Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » TINIK! Rendes, normális...

TINIK! Rendes, normális nogyogyasz Szombathelyen?

Figyelt kérdés

Remelem nem fog elitelni senki de már nem vagyok szuz és elszeretnék menni nőgyógyász megvizsgaltatni magamat (nincs semmi panaszom)

14 éves vagyok ,úgy tudom hogy már elmehetek egyedul is

Mivel ez lenne az első olyan orvoshoz szeretnék menni aki tényleg kedves és nem érzéketlen.


2017. okt. 2. 15:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Gondolom 14 évesen, főleg anyukádtól eltitkolva nem szeretnél magándokihoz menni, hogy tízezreket fizess egy vizsgálatért. Úgyhogy érdeklődd meg a háziorvosodnál, hogy hova tudsz ingyenesen menni gyermeknőgyógyászhoz és menj oda.


Az viszont mindenképp dicsérendő, hogy panaszok nélkül is elmész egy vizsgálatra, ezt majd úgyis rendszeresen meg kell tenned, ha szexuális életet élsz. Okosan! :)

2017. okt. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hat igazából pont az a rossz része hogy anyám elegge jol ismeri a haziorvosomat mert születésem óta hozzá járok es hát nem nagyon szeretnék igy tőle segitseget kérni.
2017. okt. 2. 17:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Orvosi titoktartásról hallottál már?
2017. okt. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!