Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A fogamzásgátlót 21 napig...

A fogamzásgátlót 21 napig kell szedni, aztán 7 nap szünet, akkor kellene megjönnie, de nekem pont akkor következik a menstruáció amikor a második levelet kezdeném, nem a 7 napos szünetben. Akkor most hogy is van?

Figyelt kérdés
Tehát, október elsején elkezdtem szedni, akkor jött meg, vasárnap. Most 21 napig szedem, az ugye október 21. Aztán 7 nap szünet, az október 22-28-ig tart, és ez alatt kellene megjönnie nem? Viszont nekem 29-én esedékes, a 8. napon tehát pont akkor amikor a második levelet kezdeném. Akkor most ez hogy is van? Nem fogok a 7 nap alatt vérezni, vagy ez idővel be fog majd állni?

2017. okt. 3. 15:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
csak szedd, ahogy elő van írva. az, hogy mikor kellene megjönnie, nem számít semmit a gyógyszer mellett. a gyógyszer megvonásos vérzést fog csinálni neked minden gyógyszer-mentes időszakban. ennyi.
2017. okt. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%
Ahogy az első is írja, a tablettától egy mesterséges ciklus fog beállni, ami nem biztos, hogy egyezni fog az eddigivel (sőt, biztos nem fog). Az első hónapokban ez még nem áll be rögtön, szóval elképzelhető, hogy nem fogsz vérezni a szünetben, akkor is ugyanúgy kezdd el a következő levelet az előírtak szerint!
2017. okt. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm, akkor nem számít, ha nem akkor jön meg. :)
2017. okt. 3. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!