Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook






Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

A fogamzásgátlót 21 napig kell szedni, aztán 7 nap szünet, akkor kellene megjönnie, de nekem pont akkor következik a menstruáció amikor a második levelet kezdeném, nem a 7 napos szünetben. Akkor most hogy is van?

Tehát, október elsején elkezdtem szedni, akkor jött meg, vasárnap. Most 21 napig szedem, az ugye október 21. Aztán 7 nap szünet, az október 22-28-ig tart, és ez alatt kellene megjönnie nem? Viszont nekem 29-én esedékes, a 8. napon tehát pont akkor amikor a második levelet kezdeném. Akkor most ez hogy is van? Nem fogok a 7 nap alatt vérezni, vagy ez idővel be fog majd állni?

Keress kérdéseket hasonló témákban: fogamzásgátló, tabletta, szedés, menstruáció, vérzés

 2017. okt. 3. 15:45  Privát üzenet  

A válaszok
csak szedd, ahogy elő van írva. az, hogy mikor kellene megjönnie, nem számít semmit a gyógyszer mellett. a gyógyszer megvonásos vérzést fog csinálni neked minden gyógyszer-mentes időszakban. ennyi.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2017. okt. 3. 15:51 Privát üzenet
Hasznos számodra ez a válasz?
Ahogy az első is írja, a tablettától egy mesterséges ciklus fog beállni, ami nem biztos, hogy egyezni fog az eddigivel (sőt, biztos nem fog). Az első hónapokban ez még nem áll be rögtön, szóval elképzelhető, hogy nem fogsz vérezni a szünetben, akkor is ugyanúgy kezdd el a következő levelet az előírtak szerint!

A válasz 75%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2017. okt. 3. 16:01 Privát üzenet
Hasznos számodra ez a válasz?
A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm, akkor nem számít, ha nem akkor jön meg. :)

# 3/3Időpont 2017. okt. 3. 16:36 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése



Kapcsolódó kérdések
Menstruáció-szünet antibiotikum miatt?
Két havi fogamzásgátlót be szehetek szünet nélkül?
Két nap piros havi vérzés után egy nap szünet, majd jó pár nap jelentős barna mire utalhat?
Fogamzásgátlót szedek, de már a 7 napos szünet előtt elkezdek vérezni (9 hónapja szedem), más is járt így? Bővebben lent
Bajt okozhat az ha a 7 napos szünet helyett csak 3 naposat tartok a tablettánál?
Ha 4 hónap szünet után újra elkezdem szedni a fogamzásgátló tablettát, annak milyen egészségügyi következménye lehet?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból








Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!