Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sürgős - lett egy "pattanás"...

Sürgős - lett egy "pattanás" a mellemen, kiszúrhatom?

Figyelt kérdés

Azért sürgős, mert naaagyon ki akarom piszkálni, de nem tudom hogy lehet-e baj belőle.


Régóta van egy "lyuk" a mellemen, amiből mindig ki tudtam nyomni ami felgyűlt benne (mint egy pati vagy mitteszer)


Most egy kicsit duzzadtabb volt, nyomtam egyet rajta, és "kibuggyant" egy pattanás - nagy fehér cucc, körülötte "hártya" (valszeg a bőröm, olyan mint egy nagy arc-pattanás)


Történik ha kiszúrom?


2017. okt. 5. 15:10
 1/5 A kérdező kommentje:
2017. okt. 5. 15:15
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szőrtüszőkhöz kapcsolódó kis faggyúmirigyek, amelyekbe bejutott valami bőrön normálisan tenyésző baktérium, ami elkezdte erjeszteni a faggyút.Nagyon óvatosan, tiszta tűvel felnyitható. Nyomást csak enyhén szabad kifejteni. Utána alkohollal le kell törölni a bőrfelületet.
2017. okt. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Semmi bajod nem lesz, csak fertőtleníts rendesen.


Illetve látom, hogy több kis miteszered is van, amiket már vagy meggyötörtél, vagy még csak most gyulladtak be.

Ha régi vagy rossz minőségű melltartód van, akkor dobd ki inkább és legyen kevesebb, de jó melltartód.

2017. okt. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat :)


Végül kifakadt (nem szúrtam/nyomtam ki, csak addig piszkáltam amíg "léket kapott", aztán ha már úgy állt a dolog, rásegítettem, ürüljön csak ki) és lefertőtlenítettem, asszem ilyen spéci kórházi cuccal.


Az a "kráter" már elég régóta ott van, olyan pár éve, hogy lehet eltüntetni?

Plusz ha jól emlékszem a helyén (de lehet hogy máshol, és ehhez semmi köze) valami fura barna cuccos - talán kinövés? - volt, egy ideig azt hittem, hogy kullancs, aztán egy nap leesett.

2017. okt. 5. 20:38
 5/5 anonim válasza:

Én a helyedben megmutatnám azér bőrgyógyásznak is.

Lehet h eddig működött h te magad tüntetted el, de aki ért is hozzá talál rá végleges megoldást

Egyébként az sem normális h folyamat egy kráter van ott és folyamat feltelik.

2017. okt. 6. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!