Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megjött, a párommal szexeltünk...

Megjött, a párommal szexeltünk reggel kétszer. Este/reggel gyengébben volt meg, viszont mióta orgazmusom volt, azóta erősebb a vérzésem. Ez normális?

Figyelt kérdés
2017. okt. 9. 14:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Velünk egyszer párommal volt olyan, hogy azt hittük már elmúlt neki így betettem. El is ment párszor, aztán mikor kihüztam nem tudom, hogy “kidugítottam” ami még maradt mint egy pumpa, vagy mi volt, de azzal a lendülettel slkezdett belőle ömleni ki az ágyra és még másnap is jött úgy emlékszem csak azutáni reggelre múlt el. Szóval simán lehetséges.
2017. okt. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Normális. 2 okból is.:

Az orgazmus ellazítja a hüvely izmokat, a méhet, a méhnyakat. Jobb görcs oldó mint a nospa vagy a B6. A méh a görccsel préseli ki a vért magából. De ha laza vagy egy orgazmustól, nem kell a görcs, kifolyik.

Ebben a kidugít dologban is van valami. A vákum. Ami a pénisz ki-be mozgatásával jön létre. Néha felgyűlik ez a darabos, alvadt vér. Ezt egy nagyobb vértömeg löki ki, vagy egy nagyobb görcs, vagy a vákum.

2017. okt. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!