Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruacio felgyorsitasa?

Menstruacio felgyorsitasa?

Figyelt kérdés
Semmi bajom a menstruaciommal,csupan eleg zavaro hogy akar egy hetig is tart mert szep lassan jon ki mostanaban minden.Valami gyogynovenyes tea nem tudna felgyorsitani?Marmint felolem johet egy nap akarmennyi csak tartson rovidebb ideig.Nem varok csodat csak mondjuk olyan 5 napra lerovidithetne.
2017. okt. 10. 19:55
 1/3 anonim válasza:
Menj el dokihoz, ő biztosan tud neked ebben segíteni, mivel korodról ne kaptunk tájékoztatást igy nem tudom hogy járz e éves szűrővizsgálatokra, de ha igen akkor ott mindenféleképpen említsd megh neki, ha nem jársz akkor kérj időpontot.
2017. okt. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
15 eves vagyok.Nem fogok dokihoz menni egy teljesen normalis menstruacioval mert minek?Gyogyszert sem akarok szedni.Csupan azt kerdeztem van e olyan gyogynovenyes tea ami ugymond gyorsitja,hogy hamarabb kijojjenek a dolgok.
2017. okt. 11. 22:25
 3/3 anonim válasza:
Gyógynövény teáról nem tudok, viszont ha sok vizet iszol, akkor 1-2 napot rövidülhet de a vízivást se vidd túlzásba mert vízmérgezést okoz. Max. 3 litert igyál naponta, többet ne.
2017. okt. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!