Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meddig "normális" a menstruáci...

Meddig "normális" a menstruáció késése?

Figyelt kérdés

Sziasztok


A kezdetektől fogva elég normálisan beállt menstruációm van, sose maradt ki egy sem, és nem is csúszott olyan nagyot.


4-5. kellett volna megjönnie, de most már majdnem egy hetet késik.


2017. okt. 10. 22:04
 1/4 anonim válasza:
57%
két nap késés után irány a doki :)
2017. okt. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló nem tudom hogy értette a 2 nap késést. Ha a várt naptól kezdve késik 2 napot, az normális, amúgy is előfordul, késhet ennyit stressztől, hőtől. Pl. nekem nyáron nagy melegben késik akár 4-5 napot is, pedig nekem is mindig rendszeres.

Biztos, hogy nem számoltad el az esedékességét?

Nincs valamilyen gyulladás a szervezetedben?

Szerintem várj még egy kicsit, főleg ha fiatal vagy, ha megjön figyeld meg a következő hónapot is.

Egyik barátnőmnek is folyton késett, vagy ki is maradt neki egy hónap, majd kiderült egy veszélyes fogát ki kell húzni, miután kihúzták rendszeressé vált a menzesze. Ezért kérdezem, nincs-e valamilyen gyulladásod, vagy szedsz-e valamilyen gyógyszert.

2017. okt. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen, hogy pl. 5 nap késés normális, 6 meg már nem. Egyéni adottságoktól is függ. Ha máskor mindig szabályosak a ciklusaid, akkor 1 hét késés nem normális, biztosan megvan az oka, ami lehet a stressztől elkezdve bármi. De gond csak akkor van, ha egymás után több ciklusod is szabálytalan. Akkor ki kell vizsgáltatni.

A terhesség kizárható?

2017. okt. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, ma reggel megjött, pedig már kezdtem nagyon aggódni!


Mentek a zöldek!

2017. okt. 11. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!