Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló utólagos ingadoz...

Fogamzásgátló utólagos ingadozása? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


1 évig szedtem fogamzásgátlót , alacsonyabb hormontartalmút. Kb tavasz legelején hagytam abba a szedését, egészségügyi ok miatt. Pár hónapig, 3-4 beállítottan jött meg mintha szedném, majd utána jó nagy ingadozások kezdődtek. 2 hetet késett, utána meg megint pontosan 29-30 napra megjött, de ismét késik már kb 2 hete. Megöl az ideg mert azon rágom magam mivan ha terhes lettem, fájnak a melleim meg érzek hasfájásokat már 1 hete elszórtan de nem történik semmi(régen azért nem ilyen elhúzottan jött meg ). Óvszert használunk de egyszer se tapasztaltuk h baj lett volna, erre figyelünk, meg sose teszi be úgy hogy nincs rajta gumi. Párszor előfordult h szex után a gumin láttam ilyen fehéres váladékot és többször azt hittem hogy kiszakadt és a cucc folyik ki, de a barátom mondta h az belőlem van és megnézve meg felemelve a gumit nem csöpögött v ilyenek, meg nem tűnt szakadtnak, és utánanéztünk és elvileg szex alatt a nők termelik izgalmukban ezt a fehér folyásos valamit , de mégis motoszkál bennem h nem e néztük be. természetesen a barátom a 2 hetes késésem ellenére is nyugodt, szerinte nem történt baj, ő figyelt, de mindig ez motoszkál bennem h mivan ha a gumin van egy mikrolyuk amin nem folyik át, de sokak szerint lehetetlen..

Arra gondolok hogy talán a gyógyszer utólagos hatása.. aki szedett foggátlót és abbahagyta annak h reagált a szervezete menstruációt illetve ? Megköszönném a véleményeket


22L


2017. okt. 11. 08:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Mi volt az az egészségügyi ok, ami miatt abbahagytad a szedést? Azzal is összefüggésben lehet a késés.


Amúgy beletelik egy időbe, amíg a szervezeted magára talál a fogamzásgátlós időszak után.


Ha az óvszeren van váladék, az teljesen normális. Az lenne a baj, ha nem lenne, hiszen akkor fájna az aktus.

2017. okt. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!