Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A utóbbi kép hónapban nagyon...

A utóbbi kép hónapban nagyon rendszertelen volt a menstruációm. Mire utalhatnak a tünetek?

Figyelt kérdés
Szeptemberben 3 hetet késett, és akkor is csak egy sötét barna folyás jelentkezett ami kb 4 napig tartott. A terhesség ki van zárva. Terhességi tesztek is negatívak. Utóbbi két hétben hajhullást észleltem (eddig soha nem vol ilyen problémám), zsíros az arcbőr (Ilyen sem volt eddig), folyamatos gyomorszáj fájdalmaim vannak és hányingerem. Mi lehet az oka?

2017. okt. 11. 10:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez a problèmám, viszont èn változtattam az ètkezèsen is, elkèpzelhetō, hogy ez zavarta meg a rendszert, ugyanakkor mindenkèpp kivizsgáltatom. Te is járj utána, mert akár pcos is lehet.
2017. okt. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is vacakol . Augusztusban ki is maradt, pedig nàlam ez nem jellemző. Most is 6-ára vártam, és nem jött meg még mindig. 3-án voltam (nem emiatt) nőgyógyásznál , rákszűrésen meg ultrahangot is csinált, nem mondott semmit, szóval feltételezem minden ok odabent... szóval fene tudja... lehet van most valami , ami ilyen hatással van ránk nőkre:D
2017. okt. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ösztrogéndominancia!

Egyre gyakoribb, egyre több nőt érint. Életmódváltással tehetsz ellene.


Gyógyszer nincs rá, szintetikus hormonnal csak átmenetileg kezelhető, de utána még rosszabb lesz. Növényi progeszteronkrémmel, barátcserje-kapszulával lehet javítani a dolgon, de életmódváltás mellett.


A legfontosabb, hogy iktass ki minden adalékos, tartósítószeres kaját, a hidrogénezett olajokat, a fehér cukrot (amit vegyszerek felhasználásával állítanak elő). Próbálj 1-2 hónapig kúra jelleggel minimális húst és tejterméket fogyasztani, és sok zöldséget. Sajnos az állatokat ma hormonszerű anyagokkal fele idő alatt hízlalják fel, így a húsokkal sok ilyet megeszünk. Érdemes natúrkozmetikumokra váltani. A "Női igazságok" című könyvben részletesen le van írva, mi a teendő - én ezt követve jöttem rendbe.

2017. okt. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!