Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi ez a sok hüvelyi folyás?...

Mi ez a sok hüvelyi folyás? Valami betegségem van?

Figyelt kérdés
Hallottam róla,hogy peteéréskor tojásfehérje állagú lesz a folyás,nyálkás lesz. Én túl vagyok már azon a napon,de még mindig nem múlt el a folyás,nagyon sok jön,és elázik a bugyim,vízszerű,de közben jön egy átlászó-sárgás kevert nyálkás váladékozás is,és az is ráragad a bugyimra. Eléggé keserű,gyógyszerre hasonlít az íze,szagra nem érzek semmi különöset. Mit tegyek ellene? Vagy az még azt jelenti,hogy termékeny vagyok? Peidg állíólag már 4 napja volt peteérésem.
2017. okt. 11. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Az íze?! Megkóstoltad?


Lehet, hogy csak tisztul a hüvelyed, ha nem múlik, akkor lehet fertőzés, és akkor doki.

De légyszi ne kóstolgasd.

2017. okt. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam,hogy a barátommal feküdtem le egyik nap,de előtte nem voltak ilyen tünetek,és nem ez az első alkalom vele,ő mondta,hogy nem nagyon tetszik az ízem,de a nedvem az tisztára átlátszó,csak a hüvely folyásom ilyen mindenféle :/.
2017. okt. 11. 19:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor elkaptál tőle valamit. Védekeztetek gumival?
2017. okt. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!