Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok volt már olyan hogy...

Lányok volt már olyan hogy amikor barátotokkal aludtatok menstruáltatok és át is áztatok? Ha igen akkor mit szólt hozzá?

Figyelt kérdés
2017. okt. 13. 21:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Tudta hogy ez egy természetes dolog és szó nélkül kimosta a ruhám ami véres lett. Ha valaki ezért cirkuszol vagy bármi negatív dolgot mond akkor azt a barátot kikell dobni.
2017. okt. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
95%

Az én barátom azért szó nélkül biztos nem mosná ki a ruhámat :D én se biztos h örülnék neki

De az ágyneműt kimosta, mondjuk azon azóta is látszik. Mosolygott azért kicsit, meg kicsit csodálkozott, meg azért nem örült neki, az látszott (mert h a matrac is olyan lett, és azt drágán vette). Énnekem kínos volt mondjuk, mármint 12 éves korom óta nem fordult elő ilyen, nála meg az egész ágy olyan lett :D

2017. okt. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 mi a fene ***** válasza:
100%
Olyankor ne aludjatok a barátotoknál. Éjszakára pedig dupla csomag. Tudom, nem divat a vatta, de iyenkor kombinálni a betéttel,/vagy két betét/ és jó nagyot betenni. Majd megtanuljátok .
2017. okt. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!