Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akiknél pajzsmirigy alulműködé...

Akiknél pajzsmirigy alulműködés derült ki, mik voltak a tünetek?

Figyelt kérdés

25 éves nő vagyok,már jó ideje nem kívánom a szexet,ingerlékeny vagyok,hullik a hajam,aluszékonyabb vagyok,a hüvelyem is szárazabb.

Igaz fogamzásgátlót is szedek 3 éve folyamatosan...


Ezekkel a tünetekkel már nyugodtan mehetek endokrinológushoz? Magánorvoshoz mennék mindenféleképp,ő ad is beutalót vérvételre?

És nem csak a tsh-t,de a t3 t4-et is nézik?


2017. okt. 15. 15:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Megnőtt alvásigény, koncentráció hiánya, hajszálak elvékonyodása, kihullása, száraz bőr és természetesen abnormális hormonszint.
2017. okt. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem mindenképpen menj endo dokihoz, mert nekem is a fáradtság, aluszékonyság, száraz bőr és haj utalt először rá.

Nekem D vitamin hiánnyal párosult, egy hónapig ipari mennyiségű d vitamint szedtem. Az első pár nap után már jobban voltam. Azóta szedem az l-thyroxint, és minden ok.

2017. okt. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ugyan ez volt a tünetem, bár előbb sztem kérj a házi orvostól laborba beutalót
2017. okt. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!