Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most akkor féljek vagy ne?

Most akkor féljek vagy ne?

Figyelt kérdés

Szóval nem rég lett kapcsolatom.

Mindketten 17 évesek vagyunk, és hát eljutottunk az úgynevezett pettingelésig.

Nagyon felelősségteljes lánynak neveltek, odafigyeltem mindenre hogy ne lehessen baj. Viszont ma van a 32. nap és nekem 26 napos a menstruációm.rettentőem megvagyok ijedve, a párom nem aggódik mert szerinte nem volt rizikófaktor.

Persze anyummal is megbeszéltem ezt a problémát és szerinte sem kellene félnem. De hát félek! 17 éves vagyok egy fiúval magam mellett és nem jön meg...

Sosem maradt még ki egy ciklusom sem ezért vagyok így megijedve. De ők mind a ketten halál nyugodtak.

Most nekem is meg kéne nyugodnom vagy mi? Mert akkor sem normális hogy kimarad.



2017. okt. 16. 07:10
 1/4 anonim válasza:
Maradj nyugodt és csinálj a biztonság kedvéért egy terhességi tesztet. Menj biztosra, de valószínűleg nem lesz semmi gond.
2017. okt. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szűz vagy, te nagyon okos, hogy lehetnél már terhes?!
2017. okt. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nagyon aggaszt, dm-ben vegyél egy tesztet,kb. 800 Ft. Sokmindentől késhet,nem csak terhességtől. Lehet kis hormonváltozás, stressz, talán még az is,hogy többet vagy kitéve szexuális izgalomnak. Minél jobban görcsölsz rajta,annál később jön meg. Egyébként ha a hüvelyedbe nem került ondó, tényleg fölöslegesen parázol.
2017. okt. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is feleslegesen parázol. Emiatt fog majd késni. Szóval ne stresszelj! 😊 Ha baj lenne az anyukád felismerné!

19L

2017. okt. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!