Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A fiúk miért csesztetik a...

Harkai Zsófika kérdése:

A fiúk miért csesztetik a korukbeli lányokat a menstruálással?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szerintetek miért van ez? Engem kifejezetten irritál, ha egy fiú ezzel nyaggat. Egyetlen fiú barátom van - most itt nem a haverokra, hanem a tényleges barátokra - gondolok, aki megérti a helyzetet (bár vele mást is meg szoktam beszélni, elvégre a legjobb barátom).

A válaszokat előre is köszönöm! :D

14/L


(Remélem jó helyre írtam a kérdést,őszintén szólva nem vagyok benne biztos... :'D)



2017. okt. 16. 19:08
 1/10 anonim ***** válasza:
34%

Mert egy 14 éves fiú még nagyon éretlennek számít egy azonos korú lányhoz képest.:)

Magyarán,még nagyon gyerekek.

2017. okt. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
30%
Túlzás, hogy a lányok érettebbek a fiúknál. Lehet régebben igaz volt, de már nem. És nekem senki ne mondja, hogy ha magömléses lenne egy fiú gatyája vagy látványos erekciója lenne, akkor a korabeli lányok nem vihognának, mint egy idióta, hanem éretten viselkednének.
2017. okt. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%

#2 De ugyanúgy a fiúk is röhögnének rajtad.Viszont ha egy lány "átázna",közel sem biztos,hogy kinevetné a többi lány..

Ez a különbség.

2017. okt. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%
Nincs különbség. Húgom ázott már át és lány röhögte ki először. Mindkét nemben van ilyen.
2017. okt. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nálunk az szokott lenni, hogy ilyen időszakokban gyorsan csekkoljuk egymást, hogy minden rendben van-e. :D
2017. okt. 16. 19:47
 6/10 anonim ***** válasza:
74%

Elhiszem,de még mindig kevesebbszer fordul elő ilyen eset,mint a fordítottja.

Felvilágosító órán is többször hahotáztak a fiúk,emlékszem.

Az "abortuszos" videó nézése alatti reakciókról nem is beszélve.

A lányok kussban ültek,átélve a dolgot,a fiúk meg szakadtak minden részletén.

De abban igazad van,hogy hülyeség általánosítani.

2017. okt. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%
Azért, mert nem tudják elképzelni, milyen érzés lehet minden hónapban szenvedni vele, ilyen szempontból könnyebb az életük, szeretnek poénkodni róla, mert nem érintettek benne.
2017. okt. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%
Nem tudnak mihez kezdeni vele ebben a korban, ahogy azzal sem, hogy ők is kezdenek érni, változik a testük, egyre jobban tetszenek nekik a lányok. Zavarukban idiótán viselkednek, beletelik pár évbe, mire kinövik. Szerintem ez a legrosszabb kor a fiúknál, én legalábbis elviselhetetlennek találtam a felsős osztálytársaimat, a középiskolásokkal viszont már nagyon jól kijöttem.
2017. okt. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem azért, mert nem tudják átérezni, talán nem is igazán értik, hogy pontosan mi is ez. A másik meg emellett, hogy mindenhol hallani, és olvasni is a menstruációs vicceket, meg sztereotípiákat, beszólásokat.
2017. okt. 17. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Majd kinövik.
2017. okt. 19. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!