Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Huvely gomba ugyben tudnatok...

Huvely gomba ugyben tudnatok segiteni?

Figyelt kérdés
Sziasztok,en sosem voltam meg nogyogyasznal de ugy gindolom,hogy huvely gombam vanes el szeretnek menni.Tudom kicsit hulyen fog hangzani,de a kerdesem az lenne,hogy amikor felhivom a nogyogyaszt mit mondjak?marmint miert kerek idopontot,mit mondok?mert szerintem huvelygombam van?:Dtudnatok segiteni kicsit szebben megfogalmazni a kerdest? Bunko valaszoktol kimeljetek meg:) koszonom elore is a valaszokat!
2017. okt. 16. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, pontosan ezt kell mondani. Hiszen egy nap húszszor hallja, ez a megfogalmazás.
2017. okt. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom hány éves vagy... de annyit tanácsolnék, hogy 1. először anyukádnak szólj, 2. szűz lányt nőgyógyász nem vizsgál meg.
2017. okt. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem a telefonban elég annyi is, hogy egy kivizsgálásra szeretnél menni. Amúgy sem kérdezi, hogy szerinted mi a bajod ő az orvos, majd ő eldönti.

És majd ott elmondod a problémáid. Nem azt, hogy szerinted gomba, hanem hogy esetleg viszket, ég, büdös a folyásod :)

Ne aggódj ennyire, mindennap ezekkel a dolgokkal találkozik.

2017. okt. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Es azt nem tudnatok esetleg megmondani nekem,hogy maganorvosnal korubelul mennyibe kerul majd ez?
2017. okt. 17. 07:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!