Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet a terhesség jele, vagy...

Lehet a terhesség jele, vagy a kihagyott tabletta az oka?

Figyelt kérdés

Hát hete voltam együtt valakivel, az a levél második sorának utolsó napján volt. Az első sorból néhányat később tudtam csak bevenni, 5-6 óra (egy esetben 12 óra) csúszással. Nem védekeztünk, de akkor még nem gondoltam problémának, most már igen.


Azóta 2 vérzésem volt, teljesen normálisak, a második kicsit erősebb, mint szokott. Előtte éles alhasi fájdalom jelentkezett, de a harmadik napra szinte el is múlt. A két vérzés között több tesztet is végeztem, mind negatív lett (reggeli vizeletből).


Ma, úgy 6 héttel az utolsó együttlét után furcsa, eddig nem tapasztalt barnás folyásom volt. Csak egy pici mennyiség, világosbarna és híg. Az első sort szedem most a levélből, viszont a munka miatt 2 szem tablettát elfelejtettem bevenni a nagy rohanás során, ezeket pedig nem pótoltam. Azóta nem éltem szexuális életet.


Mi lehet ez? Még fog jönni? Vagy terhes lehetek? Reggel veszek tesztet és megnézem, hogy mi a helyzet.



2017. okt. 17. 03:26
 1/2 anonim válasza:
Szerintem csak a kimaradt tabletta.
2017. okt. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szóval azóta ellőttem három darab Medi-Lab tesztet (tudom, nem a legjobb, de ez volt kéznél, és elvileg csak téves pozitív szokott lenni, a negatív az mindig negatív) és mind egyértelműen negatív lett.

Azóta is van egy kevés barnázás és a kérdés kiírása után egy kicsit még is jött, néhány napig. Gondolom a kimaradt tabletták miatt, megvonásos vérzés lehetett.


Még az érdekelne, hogy ha lenne baba, akkor a megvonásos vérzés is ugyanúgy abbamaradna vagy a gyógyszer miatt kényszerülne a testem rá? Ez még nem világos.

2017. okt. 28. 06:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!