Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor veszik ki a pajzsmirigyet?

Mikor veszik ki a pajzsmirigyet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Akit mutottek mar a pajzsmirigye miatt azoktol kerdeznem hogy kinek miert vettek ki? Gobok vannak nekem is, de nem tudom hogy nagysagtol fugg e a mutet?

Legyszi meseljetek rola! :)



2017. okt. 19. 15:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem veszik ki, csak leszedik a göbös részeket.


Igyekeznek meghagyni amennyit csak lehet, hisz az a maradék is termel hormont, legalább kevesebb mesterséges cuccra lesz utána szükséged - életed végéig.

2017. okt. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia. Nem mostani kérdés, de válaszolok.

Az én pajzsmirigyemet 8 év kezelés után vették ki. Már 4 év kezelés után meg akartak műteni, de mindig eltolódott, féltem stb. Nekem a mérete miatt kellett, meg volt nagyobbodva. Másoknak lehet nem volt feltűnő, ha nem konkrétan arra figyeltek, de határozottan látszott, hogy vastagabb elől a nyakam. (Fullasztó érzés volt inkább, illetve voltak időszakok, amikor fájt is)

Nekem nem csak kivagdostak belőle, hanem az egészet kivették.

2018. júl. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!