Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez már túl sok?

Ez már túl sok?

Figyelt kérdés
Néha már túl nagynak látom a mellem, fáj tőle a hátam és kövérít. 167cm vagyok 19 éves és 64 kiló. 85D a mellméretem de a D már kezd kicsi lenni.. a hasamon is van egy kicsi de a mellemre megy minden. Szerintetek ez már undorítóan nagy mell?

2017. okt. 19. 16:47
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
Dehogy undorító! Inkább csodálatosan nagy! A nagy mellek a legtöbb férfi számára - jómagam is beleértve - gyönyörűek, százszor kívánatosabbak, vonzóbbak, mint a közepes, vagy kis mellek. Utóbbiak, a kicsik nekem egyáltalán nem tetszenek. Légy rájuk büszke inkább!
2017. okt. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Miért lenne undorító? Így születtél, ilyen géneket örököltél. Örülj neki, hogy legalább neked van ilyened és fogadd el így önmagad. Erről te nem tehetsz! Lehet, hogy még jól is áll neked, hogy ilyen kebleid vannak :)


L

2017. okt. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát, objektíven nézve a D már tényleg nagy, de vannak, akiknek kifejezetten ez tetszik.

Nem lehet azt mondani, hogy túl nagy, túl kicsi, minden férfinek más a preferenciája, biztos találsz majd valakit, aki ezzel együtt fog szeretni.

2017. okt. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%

A női mell minél nagyobb, annál szebb! Már ha természetes, de a tied nyilván az. A férfiak többsége a nagy melleket szereti - nem hiába találták fel a mellnagyobbítást.

27F

2017. okt. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem tök lényegtelen, hogy nagy-e, vagy pont jó, esetleg valaki szerint még nőhetne... a baj az, hogy panaszt okoz, és mint ilyen, kezdeni kell vele valamit. bizony ezt meg kellene orvossal beszélni.
2017. okt. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az sokmindentől függ.

Milyen az állaga,tartása,esztétikailag hogy néz ki stb...

2017. okt. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tökmindegy, mekkora, mertha panaszt okoz, az sohasem jó.
2017. okt. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!