Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális ha még nem jött meg?

Normális ha még nem jött meg?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok, és még nem jött meg a menstruációm. Az osztályomba már majdnem mindenkinek megvan.

Fehérfolyásom van, és a mellen is nő, melltartót is hordok. Szőrösödök is. Több infóért irjatok privátba, ott részletesebben leirom a helyzetem!.

Szerintetek megjövet még azelőtt hogy betölteném a 14-et?



2017. okt. 19. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Normális.
2017. okt. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Jöhetnek még vàlaszok.

Irhattok privibe is szivesen válaszolok

2017. okt. 19. 21:34
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

Ha 16 éves korodban fogsz csak menstruálni,az is normális lesz.

Ez már a sokadik kérdésed,de sajnos még mindig nem tudjuk neked megmondani,hogy mikor fog megjönni.Még egy orvos sem tudná neked megjósolni.

Ne aggódj,nem maradsz le semmiről,el ell fogadni,hogy még várat magára a dolog.

2017. okt. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Addig örülj, míg nincsen meg :D


Én 14 és fél voltam, mikor megjött, de bár ne menstruálnék. Maga a vér nem gáz, de mikor 6-7 órán át csak fekszek, mert 3 gyógyszer SEM hat, és úgy fáj a hasam, hogy csak mászni tudok kb. (2. nap), akkor azt kívánom, bár ne lennék nő :D

2017. okt. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj. Én 15 éves voltam amikor megjött.Utólag örülök neki,hogy nem korábban kell szenvednem.Nagyon rossz ám,amikor lenne 1000 dolgod,de mozdulni se bírsz a görcstől.Főleg suli mellett,alig tudok koncentrálni ilyenkor.Nem alszok sose jól,mert félek,hogy átázok.Ahogy előttem is írták már,az is normális,ha 16 évesen jön meg. :)
2017. okt. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is 13 éves vagyok, nekem tavaly jött meg, de mindenkinél más. Van akinek 8 évesen, de hallottam már olyanról is, akinek csak 18 éves korában jött meg.(bár ez a kettő eset nem túl gyakran fordul elő) ha későn érő típus vagy, akkor simán lehet, hogy még 14 évesen SE fog megjönni, de akár holnap is megjöhet, ezt sajnos nej lehet előre megmondani.13/l
2018. jan. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: *nem
2018. jan. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!