Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Bevehetem a fogamzásgátlót...

Bevehetem a fogamzásgátlót egy nap csúszással?

Figyelt kérdés
Nem a gyerek ellen szedem, hanem a pattanások ellen és a doki azt mondta a ciklus első napján kell bevennem. Ha a másodikon veszem be okozhat valami csúszást vagy bármi kellemetlent?

2017. okt. 22. 10:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen beveheted. Ahogy akarod. Hiába mondta a doki, hogy első nap vedd be. Úgyse tudja meg.
2017. okt. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Beveheted nyugodtan így is, de ha esetleg 1 hónap alatt párod lesz még más védekezési módszer is kell.
2017. okt. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Akár még a hetedik napon is elkezdheted,és így tudod szabályozni,hogy mikor jöjjön meg.
2017. okt. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem azt ajánlotta, hogy a 3. vagy 4. napon vegyem be, így nem lesz a gyógyszerszedés napjain pecsételő vérzésem. Nem is lett.
2017. okt. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ciszták miatt kezdtem szedni, azt mondta a nőgyógyász, hogy egy héttel a menzesz előtt kezdjem el szedni, mert el kéne tolni a ciklusom. Pontosan annyi nappal később jött meg, amennyivel előbb elkezdtem szedni. Szóval semmi bajod nem lesz.
2017. okt. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2017. okt. 31. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!