Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Azt hallottam, hogy a közösülé...

Azt hallottam, hogy a közösülés is meghozhatja a menzit. Miért?

Figyelt kérdés
Nekem is volt már rá példa, hogy közösülés utáni napon megjött. Illetve kétszer, hogy nőgyógyászati vizsgálat utáni napon. Ezek hogy függenek össze? Ez agyban dől el vagy hogyan?
2008. okt. 22. 13:19
 1/4 anonim ***** válasza:
29%
Nem hiszem,hogy biologilag ez lehetseges...talan a veletlenre fognam!!!Ha hiszel benne!!!
2008. okt. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
43%

Persze, hogy az agyban dől el!

Szerinted hol máshol???

A közösülés pedig olyan változásokat okoz, és akkora 'megrázkódtatás' - hogy simán okozhat ilyet.

2008. okt. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%

Közülésre nekem is volt példa, de ennek van biológiai háttere is. Amikor elélvezel akkor ugya hüvelyedben az izmok ritmikusan összehúzódnak, és ez valahol hat a méhedre: Izommozgások által távozik a vér a szervezetedből. Nekem volt, hogy már vége volt a mensimnek, 5-6.nap körül és szeretkeztünk és jött egy nagyonn vérlöket ,miután elélveztem...

Nőgyógyászat utánira nagy magyarázatot nemtudok, de ez is lehet azért h megpiszkált belülről.

2008. okt. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

az elsö két válasz hülyeség. az utolsó igaz.

pl a nögyógyászati vizsgálatkor benned turkálnak, és azért jön meg.


mert mi is a menzesz?

a méhfal minden hónapban megvastagodik és várja a megtermékenyített petesejtet hogy beágyazódjon. ha az nem jön és nem történik meg a beágyazódás akkor leválik és kitisztul a méh. vagy is menzeszed lesz.

2008. okt. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!