Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 4 hónapja késik a menstruációm...

4 hónapja késik a menstruációm és nagyon durván pattanásos lettem. Ma pár csepp vér jött belőlem, de inkább csak ilyen barnás. Ez mitől van?

Figyelt kérdés
Bőrgyógyászom küldött el vérvételre, hátha valami hormonzavar, most az eredményre várok.

2017. okt. 24. 13:41
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és elfelejtettem írni, hogy 17 éves vagyok, nem élek szexuális életet.
2017. okt. 24. 13:42
 2/6 anonim ***** válasza:

Nőgyógyászhoz kéne menni. 4 hónap elég sok idő, és gondolom, már jó pár éve menstruálsz, szóval ez már nem a kezdeti összevisszaság.

Eddig rendszeresen megjött?

Sok minden lehet, csak találgatni tudok, pl. okozhat kimaradást ciszta. És az ilyen problémák a hormonegyensúly megbomlásával is járnak, úgyhogy a pattanásokat is okozhatja ez.

A vértétel eredményét várd meg. És az alapján biztosan fogja mondani a bőrgyógyász, hogy van-e valami gond és milyen orvoshoz kéne továbbmenni.

2017. okt. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát azzal tisztában vagyok, hogy a kimaradást az a fogyókúra okozhatja, amivel gyorsan fogytam 14 kilót, akkor 1 évig nem jött meg, azt mondták a fogyás miatt. Fél éve hagytam kb abba azóta egyszer jött meg, meg ugye most ez.
2017. okt. 24. 13:56
 4/6 anonim ***** válasza:

Jaaa, hát ezt írhattad volna.

Akkor nyilván ez az oka.

Remélem, helyreáll majd a mensid.

2017. okt. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Most újra elmentem pisilni, és amikor kitöröltem már nem pár csepp vér volt, hanem sűrűbb és több, mint pár csepp. Lehet ez már normális menstruáció? A hasam is görcsöl valamelyest, bár az ritkán szokott szerencsére.
2017. okt. 24. 13:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Nogyogyasznal voltal?
2017. okt. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!