Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » PCO szindróma Labor eredmény...

PCO szindróma Labor eredmény jó, de akkor mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Júlisban elmentem nőgyógyászhoz, ott a petefészekben fekete gyöngysort látott, + a kimaradozott vérzés miatt pco-ra gyanakodott. Küldött endokrinológushoz, aki szintén azt mondta, hogy valószínű pco. Majd tovább küldött laborba. Július óta diétázom, ezt tudni kell. Ma kivettem a labor eredményem és elvittem a házi orvoshoz, aki azt kérdezte, mi a gond? Te egészséges vagy, itt minden jó. Természetesen vissza megyek a speciális orvohoz is. Nem értem, hogy ez most mi? Ha minden jó, akkor mi lehet a gond? Lehetséges lenne, hogy a szimpla diéta helyte tette?

2017. okt. 24. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen az elsődleges oka a kialakulásának a helytelen táplálkozás,úgyhogy nem kizárt.:)
2017. okt. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 momoka 2002 ***** válasza:
Az attol fugg a laborod mibol allt az elteres altalaban pcos-nal a hormonoknal es terheleses cukorvozsgalat eseten mutathato ki.
2017. okt. 25. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyértelmű, hogy hormonális vizsgálatokat végeztettem. Nyilvánvaló, hogy egy általános labor eredményből, egyik orvos sem, mondta volna az előbb leírtakat.
2017. okt. 28. 11:07
 4/4 anonim válasza:
mikor volt a laborvizsgálat, a diétázáshoz képest?
2023. máj. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!