Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tényleg vírus? Vírus miatt...

Tényleg vírus? Vírus miatt késhet/maradhat el menstruáció?

Figyelt kérdés
14éves vagyok, kb. 1hete fáj a hasam (leginkább alul), hányingerem- hőemelkedésem van és a hasam is ment. Voltam orvosnál ő azt mondta hogy vírus és a torkom is csúnya. Emiatt szerintetek maradhat el menstruáció (ebben a hónapban még nem volt meg, viszont a hasam úgy fáj mintha megjönne de nem) vagy nem vírus és valami más bajom lehet?

2017. okt. 25. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
igen, bármilyen stresszforrás (betegség) tolhat a cikluson, a női szervezet nagyon érzéken műszer
2017. okt. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Alapból még nem is állt be rendesen, de mostanság nagyon ideges vagyok emiatt..:/
2017. okt. 25. 20:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha az orvos nem javasolta volna, akkor vegyél be Bolus adstringens tablettát, ami képes enyhíteni a bélfájdalmakat. Ha enyhül a fájás, akkor a vírus volt az oka. Széntabletta is ajánlatos és diólevél tea.
2017. okt. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Javasolta az orvos és van is itthon bolus, de aztmondta csak akkor ha nagyon megy a hasam és annyira azért nem ment úgyhogy nem vettem be. De majd kipróbálom, köszi!:D
2017. okt. 25. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!