Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miert vagyok "szagos" odalent?

Miert vagyok "szagos" odalent?

Figyelt kérdés
Segiitsetek!! 16 eves vagyok! Probalok mindennap 2x furodni es nap kozben ha elmegyek wcre akkor is torlokendovel torlom meg magam!Nincsen semmien nemi betegsegem.. folyasom is normalis... Van egy fium is aki mar beprobalkozott... es nem merek neki semmit se engedni!! KERLEK NE ITELJETEK EL HANEM SEGITSETEK!! Koszonom😭😭😭

2017. okt. 25. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Nogyogyasz? O tud biztosat. Amugy minden puncinak van illata. Probald ki esetleg a tejsavas hüvelykapszulakat, gelt. Helyreteheti a florat.
2017. okt. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
58%
Bakteriális fertőzésed van. Lehet a hüvelyedben, ha például már használtál tampont. Lehetséges, hogy csak külsőleg. Vegyél magadnak Betadine hüvelykúpot, és elmúlik a problémád.
2017. okt. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálam akkor van ilyen, amikor stresszesebb (seggelős) kiegyensúlyozatlanabb időszakban vagyok és nem tudom a megszokott túrázásokat, nagyobb sétákat, edzéseket,úszásokat beiktatni.
2017. okt. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!