Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Microadenoma és esemény utáni...

Microadenoma és esemény utáni tabletta?

Figyelt kérdés
Voltam MR vizsgálaton és egy 5 mm-es microadenomat diagnosztizáltak. Pár napja a párommal voltunk együtt, és kiszakadt az óvszer, így bevettem egy esemény utáni tablettát. És a minap mondta édesanyám, hogy kell menjek vért vetetni, hogy megnézzék a prolaktinszintem, majd endokrinologushoz. Viszont ez az esemény utáni tabletta bizonyára teljesen felborította a hormonháztartásom, és így az eredmény sem lesz helyes. Így gondolom endokrinologushoz is értelmetlen menni ezzel az eredménnyel, viszont nem mondhatom, vagyis nem akarom megmondani edesanyámnak az okát, mivel csak 20 éves vagyok. Szóval mi tevő legyek? Ha el is megyek bizonyára beszámolok a doktornőnek a tablettáról, viszont ott van az a probléma is, hogy valószínűleg ott fog ülni édesanyám is mellettem.
2017. okt. 25. 21:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Anyukád nem kísér be a dokihoz,felnőtt vagy.
2017. okt. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Meg nem igazán sikerült leválnom róla. :))
2017. okt. 25. 22:38
 3/9 anonim ***** válasza:

Ja,azt hittem,hogy ő ragaszkodik hozzá,hogy bent legyen veled.:)

Ha nem mondod meg neki,hogy mi történt,akkor kellemetlen lesz a szitu.

Mi lenne ha mégis felvázolnád neki,hogy mi a helyzet.Mással is előfordul az ilyen.

2017. okt. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szerintem neki egyértelmű lenne hogy be kell jöjjön velem mert mindig így volt. Nem tudom mit szólna hozzá hogy már nem vagyok szűz, tudja hogy eddig nem is nagyon érdekeltek ezek a dolgok. A párommal is 1 hónapja voltunk először, és előtte senki nem volt.
2017. okt. 26. 06:12
 5/9 anonim ***** válasza:
De azt tudja,hogy van barátod,nem?
2017. okt. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen tudja
2017. okt. 26. 09:02
 7/9 anonim ***** válasza:

Még ha titokban tartanátok a kapcsolatot akkor megérteném,hogy anyukádat hideg zuhanyként érné a "dolog",de így nem olyan vészes.:)

Még ma mondd el neki,hogy már hol tart a kapcsolatotok.

2017. okt. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom elképzelni, hogy eléálljak, és megmondjam hé anya már nem vagyok szűz. Ez furcsán hangzik számomra.
2017. okt. 26. 09:23
 9/9 anonim ***** válasza:

Ne így..:)

Finoman kell adagolni.

2017. okt. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!