Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Magas a pulzusom, milyen...

Magas a pulzusom, milyen természetes hatóanyagokat, gyógynövényeket, teákat ajánlanak azok, akik kipróbálták már ugyanerre a problémára?

Figyelt kérdés
A szívem nyugalomban is általában 100/perc felett dobog, terhelés alatt pedig iszonyúan pörög. Kivizsgáltak, van némi szívbillentyű-problémám, de egyébként egészséges a szívem azon kívül, hogy állítólag a testmértemhez képest túl kicsi, ezért kell gyorsan vernie, mert csak így tud ellátni vérrel mindent. A magas pulzusra gyógyszert nem szeretnék szedni egyelőre, viszont tisztában vagyok azzal, hogy a pörgő szívem ki fog fáradni. Mit ajánlotok?

2017. okt. 27. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:

A mozgás segít a vérnyomás helyreállításában

Citromfus teak amik segíthetnek, kicsit nyugtató hatású, hathat pozitívan a vérnyomásodra

egyébként 72 lenne a normális pulzus, de ha olyan 90 re sikerülne levinni akkor az egész jó lenne

Segíthet nagy mértékben az is, ha kevesebb szénhidrátot fogyasztasz, leginkább az erősen cukros dolgokat kéne elhagyni

2017. okt. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is voltam már így és rosszullétek is társultak a magas pulzushoz. Citromfü tea segített.
2017. okt. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Sajnos, szinte soha nem mérek 90-es pulzust, általában 100 körüli, esténként, ha fáradt vagyok, 110-120 és sokszor szabálytalan is, félreüt. A citromfű teát kipróbálom.
2017. okt. 27. 21:57
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

ha teakat fogyasztasz arra kell figyelni, hogy 2-3 havonta valtogasd

pl 3 honapig citromfu teat iszol kovetkezo 3 honapba csalantea kovetkezo 3 honap megint citromf.

muszaj valtogatni mert "immunus" lesz ra a szervezeted

2017. okt. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szívbillentyű problémánál kell a pulzuscsökkentő. Ha nem szeded, lehet később nagyon meg fogod bánni. Azért nem mindegy, hogy 10-20 évvel előbb fárad ki a szív. Én is szedek pulzuscsökkentőt ugyan ilyen problémára. Egyébként galagonya virágos hajtásvég tea minimálisan le fogja vinni a pulzusod, de ez nem elég.
2017. okt. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az újabb válaszokat!

5-ös, szeretném megkérdezni, hogy milyen billentyű problémád van és mióta? Hogyan élsz vele együtt? Köszönöm, ha segítesz a tapasztalataiddal!

2017. okt. 27. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!