Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyit nőhet még a mellem?

Mennyit nőhet még a mellem?

Figyelt kérdés

Januárban leszek 15 éves és elég pici csak 70,75B-s a mellméretem. Ez azért zavar mert ha egy kivágottabb ruhát veszek fel push up-os melltartóban is alig van dekoltázsom. Meg gondolom a fiúknak is a nagyobb mell tetszik.

Még hány éves koromig nőhet?

A válaszokat előre is köszönöm.



2017. okt. 28. 18:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem mar kifejlodott. Hacsak nemreg kezdtel menstrualni.
2017. okt. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Még nőhet pár évig,de nem biztos,hogy sokkal nagyobb lesz.

Nem igaz,hogy minden fiúnak a nagy mell tetszik és nem is azon múlik,hogy csinos vagy-e.:)

2017. okt. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
En 12,5 evesen kezdtem menstrualni, es 14 eves korom utan mar semmit sem nott a mellem. Az osztalytarsaimnak se. Akinek megis nagyobb lett, annak azert, mert zsirosabb lett. Felszedett magara pluszkilokat, ami lehet, hogy a mellen jol nezett ki, de egyeb testreszen mar nem.
2017. okt. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%

"Ez azért zavar mert ha egy kivágottabb ruhát veszek fel push up-os melltartóban is alig van dekoltázsom"

Minek kitenni a dekoltázst 15 évesen?! Korán kezded a szakmát..

2017. okt. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%

14 éves pisis kislányon mi a rossebet keres kivágott ruha pláne push up melltartóval? Azokat lelkem, felnőtt nőknek vagy legalábbis minimum idősebb lányoknak találták ki.

Ne aggódj, mire abba a korba érsz, hogy hordhatod anélkül, hogy ciki lenne, addigra a melled is megnőhet. Ha meg nem, a 75B egyáltalán nem kicsi, a "B" kosár közepes méretet jelöl.

2017. okt. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

#4 csak van néhány olyan nyári ruhám ami kicsit kivágottabb és jobban néznének ki rajtam ha lenne dekoltázsom egyébként nem szoktam olyan ruhàkat hordani

Köszönöm az eddigi válaszokat

2017. okt. 28. 18:23
 7/12 anonim ***** válasza:
63%

#6: Most mondtad,hogy szoktál hordani, a következőben meg már, azt hogy nem....... :D

Nem mindegy, mi tetszik a fiúknak? Te ne a fiúkkal foglalkozz, hanem magaddal. A szellemi fejlődésre építs, hogy legalább odáig eljuss, hogy tudd, a fiúkat nem a melleddel fogod meghódítani. Ám ha nem fejlődsz, akkor erre a feladatra a melled lesz az egyetlen eszközöd. Ne aggódj, a B-s mell is nagyon sok fiúnak tetszik (legalább annyian szeretik a kicsit, mint a nagyot), amennyiben csak ennyit tudsz nyújtani.

2017. okt. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Légyszíves ne akadjatok fenn azon hogy zavar hogy ha nagyon ritkán nyáron veszek fel kivágottabb ruhát zavar hogy nincsen dekoltázsom. És tisztában vagyok azzal hogy a fiúkat nem csak a mellem érdekli hanem a belsőm is meg hogy hogyan nézek ki.

Köszönöm az eddigi válaszokat.

2017. okt. 28. 18:56
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem még nőhet a melled. 18 éves korodig. Nekem is ekkora, de ez nem olyan kicsi. Hidd el, a normális fiúk nem a mellek alapján fogják megítélni.

2017. okt. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Utálom a nagy melleket, személy szerint engem nagyon taszít, ha meglátom. Úgy néz ki mint egy rib.anc. Örülj, hogy normális, természetes melled van.
2017. okt. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!