Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 3, 0 tesztoszteron mennyire...

3, 0 tesztoszteron mennyire durva egy lánynak?

Figyelt kérdés
Durva, gyulladt pattanásaim vannak arcon, nyakon, háton, mellkason, amire nem használt semmi, mert mint kiderült, hormonális eredetű a baj. Fogamzásgátlót kaptam, amitől kikészül a hüvelyflórám, szex után állandóan hüvely gyulladást, bakteriális fertőzést vagy éppen gombát kapok. Több partnerem is volt, mindegyikkel ez volt, tehát a probléma velem van, vagyis a fogamzásgátlóval, mert amíg nem szedtem soha nem volt ilyen bajom, partnerek is kezelve voltak. Már a 3. fajta fogamzásgátlót írja fel a nőgyógyász. Felkerestem egy endokrinológust, aki azt mondta, hogy nincs semmi bajom, nemhogy magas a tesztoszteronom, hanem pont, hogy alacsony. Most akkor? Elegem van a hüvelyi fertőzésekből, oda hordom a fizetésem a nőgyógyászhoz, viszont fogamzásgátló nélkül vállalhatatlan az arcom.

2017. okt. 30. 09:42
 1/5 A kérdező kommentje:
És azt mondják nincs erre más, csak a fogamzásgátló.
2017. okt. 30. 09:43
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen erre csak a fogamzás gátló jo.

Terheléses inzulint néztek?

2017. nov. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Néztek és tökéletes lett.

Úgyse hiszem el, hogy csak a fogamzásgátló van erre, most megyek egy professzor orvoshoz is.

2017. nov. 9. 13:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Hogy hívjàk a proft?
2017. nov. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Dr Szilágyi András
2017. nov. 9. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!