Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Bő hüvelyi folyás oka?

Bő hüvelyi folyás oka?

Figyelt kérdés

3-4 napja elég nagy mennyiségű a fehér folyásom, először azt hittem hogy csak az ovulációm lesz (ami naptár szerint holnap lenne, de bármikor tolódhat, volt kár ilyen), aztán kezdett gyanús lenni hogy több napig tart. Mostanában egyébként alig volt folyásom, szinte semennyi sem, ezért is volt szokatlan ez a hirtelen nagy mennyiség. Egy kicsit a kismedencém, petefészkem is fáj, egyáltalán nem görcsösen, hanem kicsit szúróan, nagyrészt tompán. Gyengébbnek is érzem magam, és ehhez társul egy kis hányinger is, de ezeknek szerintem máshoz van köze.

Mi lehet ez? Tudom hogy ezek a tünetek erősen hasonlítanak terhességi tünetekre, de mivel már lassan fél éve nem voltam fiúval, így elég elképzelhetetlen lenne.:D

Ami a legvalószínűbb hogy kifázott a derekam (mostanában éjjel is sokszor keltem arra hogy a felsőm fel volt csúszva, a derekem meg fázott, és napközben is hidegebb van), vagy összeszedtem valami fertőzést is.

Persze nem próbálom magam itthon orvosolni, kértem ma időpontot nődokihoz de csak csütörtökre kaptam, gondoltam addig megkérdezem itt hogy vajon mi lehet ez, és mi segítene rajta csütörtökig, mert elég kellemetlen.



2017. okt. 30. 11:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne kezeld magad semmivel, mert akadályozod vele az orvos munkáját, ha csinál tenyésztést, befolyásolná az eredményt. Lehet gyulladás, fertőzés, majd kiderül.
2017. okt. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ági83 válasza:
Megírnàd majd mit mondott az orvos? Nekem is hasonló tüneteim vannak,de én felfázásra gondolok. Fertőzésre semmi nem utal a bővebb folyáson kívűl. Ha nem javul persze én is megyek dokihoz. Köszi addig is. :)
2017. okt. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Akkor úgy néz ki mást nem tudok tenni, csak várok.

Persze, megírom majd.:)

Először én is felfázásra gyanakodtam de különösebben nem járok sűrűn a wc-re, nem is csíp, úgyhogy szerintem nem arról lesz itt szó, de úgyis kiderül majd.

2017. okt. 30. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!