Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki volt már így? Tud...

Valaki volt már így? Tud megoldást?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


2 éve gombás fertőzéssel küzdök. Amikor kijött, partnerem nem volt, egy antibiotikumos kezelés utóhatásaként kaptam "ajándékba".

Voltam több orvosnál is, vettek kenetet, stb, nem találtak semmit. Kaptam már gyógyszereket is (fluconel pl), kúpot, kenőcsöt, ideig-óráig használ. A mostani partnerem - amúgy nyilván nem sokat szexelünk emiatt, max az ideig-óráig időszakban -, is kapott gyógyszert, kenőcsöt, de neki nincs tünete.

Szedek amúgy immunerősítőt, grapefruit magot is kipróbáltam kapszulában.

A tüneteim: - nem erős folyás amúgy, van, hogy több hétig semmi, néha fehéres - égő érzés, de olvastam olyat is, hogy valaki aludni se tud tőle, ilyen nekem sose volt, csak egy alap kellemetlen, viszkető érzés - a szex egyáltalán nem fájdalmas, valakinél ezt is olvastam. Pirosság ritka, duzzadás nincs.


De ez már az idegeimre megy. Visszaveszem a cukrot is, lisztet nem eszek amúgy sem, tejet sem. Tökreteszi a mindennapjaimat, ráadásul olyan másfél-két év múlva már babát szeretnénk, de így?? Már lassan a szex gondolatától is rosszul vagyok.


Volt valaki így? Tud esetleg orvost (Bp-n), vagy gyógyszert, módszert?


Köszönöm. 24/N



2017. okt. 30. 12:16
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja, még annyi, hogy régebben szedtem fogamzásgátlót, amikor elkezdődött, azóta már nem, de nem befolyásolta ez sem a dolgot.
2017. okt. 30. 12:18
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, hogy 5-6 napig sós vízben fürdesz. Voltam úgy, ahogy Te, végső elkeseredésemben lányom gyerekorvosának meséltem el a dolgot, és ő ajánlotta. Tökéletesen elmúlt!
2017. okt. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem kisgyerekként volt ilyen...semmi sem segített...kivéve! Kivéve az,higy rengeteg,de tényle rengeteg folyadékit ittam(fontos,hogy tea vagy víz legyen) valamint a legtöbbet az aloe vera spray segített! Egy nap többször is fújd be az érintett területet!
2017. okt. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem kisgyerekként volt ilyen...semmi sem segített...kivéve! Kivéve az,hogy rengeteg,de tényleg rengeteg folyadékot ittam(fontos,hogy tea vagy víz legyen) valamint a legtöbbet az aloe vera spray segített! Egy nap többször is fújd be az érintett területet!
2017. okt. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!