Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek, hogy a barátnőm...

Mit tegyek, hogy a barátnőm felfogja, hogy már nincs nyár és rendesen fel kéne öltözni?

Figyelt kérdés
Idén nyáron jöttünk össze, nagyon beleszerettem, akkor nem gondoltam, hogy ilyen problémák lesznek. Szinte mindenki kabátban jár már, ő meg képes elmenni otthonról ilyen egy szál spagetti pántos trikóban, bokáig érő vékony nadrágban, mezítláb szandálban. Az elején el se hittem mikor megláttam, de nem hajlandó felöltözni, hiába mondom, azt mondja nem fázik, de nem akarom elhinni. Nagyon féltem, hogy valami komolyabb baja lesz, mit tegyek?

2017. okt. 30. 12:34
 1/6 anonim ***** válasza:
51%

Ha nem fázik - és ezt szokta meg-, akkor minek öltözzön nagykabátba ilyenkor?

Ez kizárólag az ö dolga, neked semmi beleszólásod sincs.


AZ emberek többsége azért fázik meg állandóan, mert túlöltözik és nincs semmi ellenállóképessége.

2017. okt. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Ha nem fázik, akkor ne öltöztesd. Majd ha fázik, felöltözik. Ha meg csak divatol, akkor az első nagyobb betegség után majd ügyelni fog a megfelelő öltözködésre.
2017. okt. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%

Mondjuk szállj le róla?


Annyira hihetetlen hogy nem mindenki fagyosszent?


Én még bőven kiskabátban-topánkában rohangásztam, mikor a kolléganők már télikabátot húztak meg csizmát, mondván "hideg van".

2017. okt. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hagyd békén, azt vesz fel, amit akar. Náthás akkor lesz, ha az arcába tüsszögnek a buszon, nem akkor, ha pólóban sétálgat tíz fokban.
2017. okt. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én évek óta nem vettem elő kabátot. Egyszerűen nem érzem a hideget. Szerintem valamilyen betegségem lehet egyébként, de nem találták meg. Mindenki ki van akadva. Egyszer babakocsit tolva egy néni levette a kabátját, hogy odaadja, alig hitte el, hogy azért nincs rajtam kabát, mert nem fázom. Vannak ilyen emberek. Édesapám is ilyen. Ő azért vesz fel kabátot, szigorúan nem összecipzározva, hogy lássák, hogy azért van neki.
2017. okt. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hagyd rá, ha azt mondja, nem fázik. Párom se fázós és én sem, nem szoktam kabátot hordani, sőt általában egész télen elvagyok egy térdnadrágban pulóverrel, hacsak nincsenek komoly mínuszok. Ugyanígy a párom se fagyos, télen is általában szoknyát hord, és még csak nem is vesz alá harisnyát sem. Mindketten tudomásul vettük a másikról, ha fázik majd felöltözik.
2017. dec. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!