Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális ha viszketek?

Normális ha viszketek?

Figyelt kérdés

Már egy ideje viszketek néha-néha odalent.

14 éves (lány) vagyok,nyilván nem borotválkozom ott,és még nem is volt szexuális kapcsolatom.

Mitől lehet?

Nőgyógyászhoz nem szeretnék fordulni ennyi idősen,mert anyukámnak nem szeretném elmondani,máshogy meg fogalmam sincs hogyan tudnék eljutni egyhez.

A válaszokat előre is köszönöm!


2017. okt. 30. 14:10
 1/2 anonim ***** válasza:
hát ennek sok oka lehet....gomba,fertőzés,akarmi. ha nem enyhül sajnos akkor orvoshoz kell menned, ebbe nincs semmi szégyen...biztos anyukáddal is előfordult már ilyen...egyébként énse mindig megyek vele orvoshoz csak ha már nagyon muszáj. addig kenegetem . gyogyszertárba kapható kenőcs is és kúp is recept nélkül.
2017. okt. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Intim mosógél. Lehet a szőrzettől bepállot a bőrödnél, vagy csikizi. Nekem is szokott csak úgy viszketni.
2017. okt. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!