Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet rózsaszínes...

Mitől lehet rózsaszínes vérzésem mensi után pár nappal?

Figyelt kérdés
Szombaton volt a menstruációm utolsó napja. Most, pisilés után észrevettem, hogy a wc papír rózsaszín maradt. Augusztus óta nem létesítettem szexuális kapcsolatot (akkor megszakításos módszerrel védekeztem a mára már volt párommal). A ciklusaimban, menstruációmban nem igazán vettem észre változást. Volt már rá példa, hogy menstruáció után még 1 fél napra volt rendes vérzésem, de akkor nem telt el ennyi nap köztük. Pajzsmirigy túlműködésre szedtem eddig gyógyszert, 2 hete hagytam abba. Esetleg ez befolyásolná vagy valami más okozhatja? Köszönöm válaszaitokat!
2017. nov. 1. 22:26
 1/3 anonim ***** válasza:
45%
Szia. Lehet, hogy felfáztál, az is okozhatja.
2017. nov. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszod!:)

Nincsenek igazán felfázásra utaló tüneteim, maximum ez.

2017. nov. 1. 22:34
 3/3 anonim ***** válasza:
kiderult nalad,hogy mi volt a gond?? nekem most ugyanez van, menstruacio utan 1hettel elkezdtem nagyon enyhen verezni,es rozsaszines, es mar kb 3-4napja tart. Eloszor nem ijedtem meg, mert volt mar kozti verzesem, es nincsen bajom (illetve lehet, hogy endometriozisom van, de ezt még nem tudtak biztosra megmondani), de mostmar kezdek aggodni.. Es nekem sincsenek felfazasos tuneteim
2017. nov. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!