Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet ilyen tünetei a menstruá...

Lehet ilyen tünetei a menstruáció érkezésének?

Figyelt kérdés

16L

Egy évvel ezelőttig semmi probléma nem volt, max. annyi hogy néha késett, de ez bárkivel előfordulhat.

Viszont egy ideje görcsös fájdalmaim lettek, de úgy igazán fájdalmasak. Múltkor az éjszaka közepén úgy görcsölt a hasam, hogy azt hittem belehalok. Mintha valamit folyamatosan belém döfködtek volna. Na az borzasztó volt...


Most meg, pontosabban tegnap kezdődött, hogy hőemelkedésem van és iszonyatosan fáj a hátam és a nyakam. Az egész csontvázam. Nincs étvágyam sem, úgy kell leküzdenem a kaját a torkomon. Anyukám azt mondta biztos megint a menstruációtól van, hamarosan megjön...


Lehet ilyen tünetei a menstruáció érkezésének?



2017. nov. 3. 09:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy attól lenne. A görcsölés még csak-csak, de a többi valami fertőzésre ural.
2017. nov. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az életed folyamán változhatnak a tüneteid. Én pl. teljesen tünetmentesen kezdtem menstruálni 11 évesen, most 12 évvel később majdnem belepusztulok mikor megjön. Szép lassan egyre fájdalmasabbá vált. Úgyhogy nem kell meglepődni, ha előbukkan egy-egy tünet vagy épp eltűnik.
2017. nov. 5. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Elmentünk dokihoz, kiderült, hogy csak az izmaim fájtak annyira, mert magas lázam volt. Valamiféle következmény volt, elvileg ha elmúlik a mostani vírusos betegségem, ez is abbamarad:)
2017. nov. 5. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!