Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hamar szagosodok?

Hamar szagosodok?

Figyelt kérdés

Mi lehet az oka annak, hogy hamar szagosodok? Tiniként ez talán normálisabb mint felnőttként, de pár hete mintha jobban szagosodnék mint ezelőtt, és szerintem ezt nem csak magamnak beszélem be.

Rendesen fürdök vagy zuhanyzok minden nap, de pár óra múlva mégis "kezd elszállni a hatása". Vagy ha este zuhanyzok, reggelre már elég büdös vagyok (értem itt a hónaljam és nemi szervem). Nem tudnám mihez hasonlítani ezt a szagot, hasonlít az izzadsághoz, de mégis van benne valami furcsa. Ez valami hormonális változás? Gondoltam hogy elmegyek vele nődokihoz de félek hogy elég hülyén hangzana ilyen tünettel megjelenni ott:)

17/l



2017. nov. 3. 10:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen. Lehet hormonális is. De lehet gyulladásos folyamat is. Van esetleg hüvelyváladék is? Milyen a szag? Szúrós, halszagú,stb?
2017. nov. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!