Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most vettem először tampont...

Most vettem először tampont és lehet hogy túl kicsit vettem (minit). Lehet valami baj tőle? Úgy értem hogy kiesik vagy átázok vagy valami ilyesmi.18 éves vagyok és 1 éve van barátom ha ez számít.

Figyelt kérdés
2017. nov. 3. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem, olyan nincs, hoyg túl kicsi. Ha jól teszed fel, akkor ugyanolyan biztos, mint a másik méret, csak hamarébb megtelik.

Ha gyenge a vérzésed, akkor böven elég ez is, ha erösebb, akkor gyakrabban kell cserélni és legközelebb jobb eggyel nagyobbat venni, mert az lassabban telik meg.


Arra figyelj, hogy mielött felteszed, a madzagos végét picit tágítsd ki az ujjabbal tölcsérformára és úgy rakd be. Addig kell feltolni, amíg csak lehet és amíg az alsó vége teljesen a hüvely záróizmán belülre kerül (ha korábban megakad, akkor a bevezetés irányát változtasd kissé hátrafelé) és ha rendesen benn van, picit húzd vissza, amíg a záróizomnál felfekszik.

2017. nov. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, és nagyon szépen köszönöm a felvilágosítást. Remélem sikerül, bár így érthető, és egyszerűnek tűnik.
2017. nov. 3. 22:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Szivesen és ha bármi kérdésed van, írhatsz privátban is, szivesen segítek.
2017. nov. 4. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyos, köszönöm.
2017. nov. 4. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!