Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nyár vėgén sztk nőgyógyás...

Nyár vėgén sztk nőgyógyászati rendelésen voltam, most újra panaszaim vannak. Sajnos nem találom az ambuláns lapot, mi a teendő?

Figyelt kérdés
Ahogy írtam nyár végén sztk rendelésen voltam, ahol ultdahang vizsgálatot követően nem találtak semmit. Most október végén azonban újra megjelentek ezek az alhasi görcs tünetek. Magánrendelésre kértem időpontot, annál az orvosnál aki augusztusban vizsgált, csak sajnos nem talålom az ambuláns lapomat - az orvos az előzményeknek utæna tud nézni a kórhàzi adatbàzisban?

#teendő #nőgyogyasz #Ambulàns lsp
2017. nov. 4. 08:38
 1/2 anonim ***** válasza:

a magán rendelés és az sztk-s rendelés 2 külön dolog. a kettő nem is fedi egymást még egyelőre. most elindult az eeszt és a magánklinikáknak is kell jövő ilyenkorig csatlakozni és akkor láthatja az előzményeket.


egyébként nem hiszem, hogy akkora gond lenne, hogy nem találod. úgyis megvizsgál az orvos és látni fogja ha van valami gond.

2017. nov. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem fog tudni utána nézni, de nem is fontos. Megvizsgál, és megállapítja, ha van valami gond.
2017. nov. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!