Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szülés utáni aranyér problémák?

Szülés utáni aranyér problémák?

Figyelt kérdés

10 nappal a szülés előtt volt egy aranyér műtétem (szülésig szépen helyre jött, de 3 napig üvöltöttem a műtét után, borzasztóan fájt). Szülés után 10 nappal újra kijött - újra proktológus (dió nagyságú volt mindkét alkalommal) - de nem műtöttek újra, vissza húzódott (alkalmaztam intim tornát, helyi kenőcsöket, cickafark teás ülőfürdőt), viszont visszamaradt amolyan kinyúlt bőr redő. Higiéniai szempontból elég kellemetlen.

Van/volt-e valaki hasonló helyzetben? Van-e erre valami megoldás (ami nem műtét)?



2017. nov. 5. 14:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem végbélrepedés nyomán maradt ilyen kis fityegő valami ott. Ronda, meg inden, de nem nagyon tudok vele mit csinálni. Inkább ez, mint egy felesleges műtét, hegesedés, stb.

Annyi, hogy azóta minden nagydolog után nedves törlőkendőt is használok.

2017. nov. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Én is nedves törcsit használok minden nagy dolog után, plussz mosakodás, aranyérkenőcs (ha szükséges), stb. Gondolom nem kell vázolnom a helyzetet... :/

A műtét utáni hegesedés miatt, kb. mostanra kezdett nem fájni a székelés (kb. 7 hónapja volt a műtét)...Gondolom a hegesedés miatt...Akkor marad ez a fityegő akármi...hál isten nem fáj. :)

2017. nov. 6. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!