Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruació közti sötétbarna...

Menstruació közti sötétbarna vérzés?

Figyelt kérdés

Kb 2 hete volt menstruaciom, es most megint gorcsolt egy kicsit a hasam, pattanasaim is elojottek es felpuffadtam.. azt hittem ismet menstrualok de csak keves sotetbarna ver(?) jott.. nemtudom hogy most ez menstruacionak szamit vagy valami uto dolog? Olyan volt mar hogy kesett de hogy elobb jott volna meg, nem igazan..


2. Napja tart eddig. Valaki megtudna mondani hogy ez normalis e? Vagy valakivel volt mar ilyen? Ez menstruacio? Minden felvilagositast koszonok😅



2017. nov. 6. 17:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha gyenge vérzés (a rendes menzeszhez képest), akkor szerintem ez nagy valószínűséggel közti vérzés, ami ovulációkor (félidőben) előfordulhat. Ha gyakran van ilyen, akkor nem árt orvossal konzultálni, de egy ilyen szerintem még nem gond.
2017. nov. 7. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
menzesz közti vérzés problémára utalhat. Menj szűrésre
2017. nov. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!