Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SOS. Mi történik pontosan...

SOS. Mi történik pontosan velem? Többi lent kértlek segíts.

Figyelt kérdés

Egy hónapja élek nemi életet. Múlt hónapban napra pontosan megjött semmi gond. De most pár napja már fáj az alhasam. Tegnap pedig a gumi bent maradt, egyből kivettük, nem élvezett el normálisan nem "kifordítva' lett kivéve. Ma fehér folyásom volt, nagyon erősen. (két hét múlva 20án jön majd meg, mindig pontos) Mekkora az esélye a teherbe esésnek igy? (tudtommal a fehér folyás a peteérés jele). Lehetséges, hogy csak a felfázás miatt fáj az alhasam? (mostanában többször kell kis és nagy dolgokat végeznem, azóta amióta fáj az alhasam) Hideg kövön ültem ma is és a lábam mostanában majd le fagy reggelente, s így egész nap hideg.

Kérlek normális válaszokat.

19L



2017. nov. 6. 23:31
 1/8 anonim válasza:

A felfázás az esélyesebb!!


De nem ártana egy terhességi tesztet csinálni

2017. nov. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Az, hogy sűrűn mész wc-re az lehet terhesség jele. Az alhasi fájdalom nem lehet mensi? Talán az is terhesség jele. Tessék venni tesztet.
2017. nov. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Rendben van köszönöm szépen. Igen a körcsölésre gondoltam, mint lassan meg jön (mindig görcsölök elötte minimum egy héttel).

Holnap veszek tesztet.

2017. nov. 6. 23:49
 4/8 anonim ***** válasza:
42%
ha 1-2 napja maradt bent a gumi, és esetleg teherbe estél, annak nincs még tünete, szóval ha előtte rendesen védekeztetek, akkor a jelenlegi tüneteket inkább a stressz illetve a felfázás okozhatja. De megnyugtatásként egy tesztet csinálhatsz, de ennek is csak kb a "baleset" után két héttel van értelme.
2017. nov. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Csütörtökön megy orvoshoz, a vesém egyre jobban fáj és szúr. A baleset utáni két hét pont a menstruációs hetem lesz
2017. nov. 7. 08:09
 6/8 A kérdező kommentje:
*megyek, bocsánat
2017. nov. 7. 08:19
 7/8 anonim ***** válasza:
Az nem baj, amúgy is a menzesz kimaradása lenne az első jele a terhességnek. Tavaly egyébként én is úgy jártam, hogy bennem maradt az óvszer, úgy hogy már elment a párom. Nem lett baj, bár én akkor kihagytam 1 db foggátlót, kiegészítő védekezésként használtuk. Egyébként jobban vigyázhatnál magadra nő létedre, figyelj oda hova ülsz, nem játék a felfázás.
2017. nov. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a saját tapasztalatod megosztasat. Én most szeretnék majd elkezdeni fogamzásgátlót, mivel ez nem állapot hogy havi előtti héten már meghalok kB. Rendben van figyelni fogok ezután főleg
2017. nov. 7. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!