Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Méhnyak bevérzés, csúnya...

Méhnyak bevérzés, csúnya méhnyak mitől lehet?

Figyelt kérdés

Terhességem előtt és alatt semmi problémám nem volt, most pedig a kenetvizsgálat talált gombát, e.colit és streptococcust.

Már alul-feül túl vagyok egy Klion kúrán, most alulról Dalacint írt fel az orvos. Egyébként minimális folyásom van, azaz a bugyin épphogy látszik valami. Az alhasam fáj, szeretkezés közben, után vérzek.

Teljesen kész vagyok. nem értem, hogy mitől alakulhattak ezek így ki és mi lehet az eddig normális méhnyakammal?

Ugye nem vagyok rákos?

Volt valaki hasonló helyzetben?

Sírógörcsöm van.

Köszönöm, ha valaki tudna segíteni

Augusztsura hívott vissza rákszűrésre - februárban P2-es volt.

Addig ne tegyek semmit?????


2010. máj. 31. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Először is nyugodj meg.A P2 az jó eredménynek számít.

ha az orvos vmi rendellenességet talált volna,v komolyabb bajt,megmondta volna gondolom.Én nem vagyok orvos,de pl. én is vérezgettem egy időben együttlét után, nekem méhszájsebem volt/van.

Valószínű vmi gyulladásod volt,plussz gombás fertőzés,ezek után is lehet vérezgetni.Jól tette a dokid,hogy visszarendelt fél év mulva,általában évente kell menni vizsgálatokra ,de a te megnyugtatásodra,igy legalább ha komolyabb lenne a baj,időben észrevenné.

A rák nem egykét hónap alatt alakul ki, mármint a méhnyakrák.Az hosszabb idő.A lényeg,hogy szedd a gyógyszereket be,használd a kúpokat,esetleg kérj tőle tanácsot,mit ajánlana még,hogy ezek a makacs nyavalyák ne térjenek vissza? A párodat is kezelni kellene,mert te hiába gyógyulsz meg,lehet,ő visszadja neked pl. a gombás fertőzést és akkor semmi értelme a kúrának.

Egy szó mint 100,nyugi,semmi vész,meg fogsz gyógyulni!!!!Fél év múlva is jó lesz az eredményed, meglátod!

2010. máj. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
DEHOGY VAGY RÁKOS! Nyugodj meg! A P2-s lelet teljesen jó, mégcsak nem is utal rákos elváltozásra, az általad említett fertőzések miatt van - azért a szülés kooly "trauma" a méhnyaknak, könnyebben kapsz el utána fertőzéseket, esetleg egy méhszájseb van kialakulóban... DE a méhnyakrák évek alatt alakul ki, fél év alatt max. P3ra romlhat a cytologiai eredményed, de még az sem rák - és műtétet sem jelent feltétlenül! Türelem, ki lehet ezekből a nyavajákból keveredni!
2010. máj. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a nyugtató szavaitokat.

Ráadásul lett egy hatalmas aranyerem, amit meg kellene műttetni.

De tudjátok tulajdonképp miért mentem orvoshoz? Mert 2. babát szeretnénk, erre kiderül, hogy döglődöm:(((

Most szerettünk volna babát, nem hónapok, esetleg évek múlva.

Párom is kap gyógyszert.

2010. máj. 31. 15:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Jobbulást kivánok neked és sikeres.,mielőbbi babavállalást!:)
2010. jún. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!