Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menjek nőgyógyászhoz vagy...

Menjek nőgyógyászhoz vagy mással is elő szokott fordulni?

Figyelt kérdés

Ha elmennék nődokihoz,azonkívül,hogy felír egy hprmpnormontartalmúfogamzásgátlót,kivizsgálna alaposabban?


Már 13 napja tart a menstruációm,sose fordult még elő.velem,ráadásul kb 12 nappal hamarabb jött meg,majdnem.két héttel.


Olyan mintha sose akarna "megszűnni"

Nem is olyan,mint a megszokott ciklus. Nem.is görcsöltem.az első két.nap,mint általában.


Nem olyan sok,de nem.is kevés , és a szín se mindig vér színű, gyakran sötét barna, (bocsánat)darabkás ..:/

Mindig vannak pattanásaim, de egy két hét alatt el is szokott tűnni.

Mostmár egy hónapja díszítik az arcomat.


Szóval egyértelmű,hogy felborult a hormondrendszerem.

Gondolom nem volt normális peteérésem, mert nagyon kevés a progeszteron szint,bár lehet egyáltalán nincs is,vagyis erre tippelek.



Lehet van köze ahhoz,hogy a mellemben fél éve eltávolítottak egy fibroadenomát.

Lehet már rég nem stimmel velem valami.



Tudom nem vagyunk gépek ,senkinek sincs napra pontos ciklusa.

És egyszer kétszer előfordulhat Mással is. Már többb,mint három éve rendszeres volz eddig a ciklusom.


Ha elmennék dokihoz,lehet kinevetne?

Lehet nem is olyan komoly? Várjam meg ,hátha elmúlik?


2017. nov. 10. 16:06
 1/5 A kérdező kommentje:
21éves vagyok
2017. nov. 10. 16:11
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak megrémiszteni de anyumnak így derült ki,hogy cisztája van.
2017. nov. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kb Fél éve voltam rákszűrésen, és azzal párhuzamosan csinált egy ultrahangot is a magán nőgyógyász,akkor minden rendben volt elvileg.

Ezért eddig nem.is gondoltam erre.

2017. nov. 10. 16:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Emiatt biztos,hogy nem fog kinevetni az orvos,ez nem játék.Menj csak el.
2017. nov. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan menj el dokihoz.Tudom milyen rossz.. nekem is volt, hogy 14napig is tartott..de ilyen 8-10 siman... Progeszteron hianyra gyanakodtak a barnazas miatt, gyogyszert kaptam ciklus második felére(norcolut) , rövidebb lett a mensim ez teny.
2017. nov. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!