Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez? Valakinek hasonlo...

Mi lehet ez? Valakinek hasonloval tapasztalata?

Figyelt kérdés
Legutobb amikor szeretkeztunk a baratnommel, ujjazasnal eszrevettem egy furcsa dolgot. Olyan mintha kettos lenne a huvelye. Tehat ha elottem fekszik es ugy kb. vizszintesen hatolok be ujjal akkor erzem hogy izmos, kepes osszehuzni, az a rendes huvelye. Csakhogy ha nem vizszintesen hatolok be hanem kisse lefele, szinte fuggolegesen, oda is be tudom dugni az ujjam, de ez egy kulon resz, erzem hogy mas a tapintasa, sokkal puhabsb. Baratnom szinte nem is erzi ilyenkor az ujjam, csak egy kicsit, es a multkor ereztem itt egy kis szarvacskat is, nem tudom mi lehetett az. Nem fajt neki meg semmi, csak fura volt. Csinalok abrat ha nehez igy elkepzelni.

2017. nov. 11. 12:09
 1/3 A kérdező kommentje:

Itt egy kép:

[link]

2017. nov. 11. 12:40
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Létezik olyan, hogy kettőzött hüvely. Ez egy fejlődési rendellenesség. Általában ha a hüvely kettőzött, akkor a méhnyak és a méh is az. Műtéttel korrigálható (nekem is kettőzött méhem és belső méhszájam volt).

A barátnőd nem volt még nőgyógyásznál?Mert ha neked feltűnik ilyen, akkor neki pláne feltűnt volna.

Ha volt már, és nem volt gond, akkor lehet, csak neked furcsa érzés -minden nőnek más a hüvelye.

Ha még nem volt orvosnál, akkor meg kéne nézetni.

2017. nov. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod :) Volt már nőgyógyásznál, nem is egyszer. Akkor valószínűleg csak én érzem furának, és minden rendben van. Még ha tényleg rendellenes is, gondot eddig nem okozott, remélem a továbbiakban sem fog :)
2017. nov. 12. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!