Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit gondoltok erről a készítmé...

Mit gondoltok erről a készítményről? Solution antisudorica

Figyelt kérdés
Nagyon izzadásos vagyok. 12 éves korom óta kórosan izzadok. Otthon nem, de ahogy kilepek a házból... nagyon durva. Nem vagyok túlsúlyos. 46 kg vagyok és 166 cm (lány). Eddig alumíniumos izzadsággátlókat használtam, de abból csak a sok hat és nem akarom egészségügyi bajokat, ezért kipróbálnám a Solution antisudoricat. Mit gondoltok róla? Olyanok véleményét várom aki már használta.

2017. nov. 12. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi hárman használtuk (férjem, lányom, én), mindhármunknak bevált. Évente kétszer két hétig használjuk.
2017. nov. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
45%
Miért,szerinted ennek a használata nem vezet egészségügyi bajokhoz,mikor tömény alumínium?
2017. nov. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
már 10 éve használom. elég hetente egyszer bekennem magam és semmi izzadás. eleinte hetente 2szer vagy 3 szor esténként fürdés után kend be magad. eleinte nagyon fogja csípni a bőröd, de hamar elmúlik. nagyon szárítja a bőrt, ezért fontos a hidratálás. vattapamacsra önts belőle és úgy kend be a hónaljad. ne ijedj meg, ha az első kezelések után kicsit jobban fogsz izzadni, ez hamar elmúlik majd. idő kell neki. este bekened, reggel zuhanyozz le és használj normál izzadásgátlót. azt hiszem mindent leírtam amit tudni kell
2017. nov. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
12 éves vagyok,én is kórosan izzadok (stressz miatt,erre rájöttem). Én már próbáltam ezt a vackot,első 3 napon véresre kicsípte a hónaljam,utána szüneteltettem 1 hétig,aztán újra kentem,l. 1 hétig TÖKÉLETESEN bevált.... De utána elmúlt a hatása :/ azóta semmi sem vált be.. De!Fm-ben vettünk egy olyan izzadásgátlót (Rexona,Maximum Protection Anti-prespirant) és imádom!Egy csepp sincs rajtam!Próbáld ki!Több féle illatú is van:) 12/L
2017. nov. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!