Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Aki nagyon anyajegyes (pl...

Aki nagyon anyajegyes (pl hasán, hátán is kb 7-15 db nagy van), vagy szeplős a bőre azt nem zavarja?

Figyelt kérdés

1.Nem rossz érzés mások előtt egy pl egy öltözőben alsóneműre vetkőzni?

2.Nem rossz nyàron strandon vagy akàr tv-ben is azt làtni,hogy a többségnek normális bőre van és tökre kilóg a sorból?

3.Nem rossz tudni,ha gyereke lesz az is tök.anyajegyes lesz idővel és lehet komoly kopleszusai lesznek majd stb?


2017. nov. 12. 18:13
 1/4 A kérdező kommentje:

Csak mert van aki emiatt egész életében szégyelte magàt és csomó dologból kimaradt,nem szeretett strandra járni,nem akart olyan osztály kirándulásra menni,ahol esetleg úszodába is elmentek volna stb.


Nekem van ilyen baràtnőm.

2017. nov. 12. 18:17
 2/4 anonim ***** válasza:
Az anyajegy nem lepra, hanem egy teljesen normális dolog...
2017. nov. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem tele van apró anyajegyekkel a hasam, a nyakam, mindkét karom és még a mellemen is van, amit a párom igencsak szeret. ;) Teljesen normális, ha nincs velük semmi probléma. Nekem is világos bőröm van, úgy fogadom el magam, ahogy vagyok, strandon meg az öltözőben nem engem figyel mindenki.
2017. nov. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem is mondtam,hogy lepra lenne.



De egy tiszta bőr sokal vonzóbb,mint ami tele van mindenféle mocsingokkal,mert sok csúnya anyajegy is van.

Nagyon el tudnak rondítani az anyajegyek egy testet.



Meg az emberek jóval nagyobb százaléka nincs tele anyajeggyel.



Nekem a barátnőm is arra vàgyodik,hogy normális,átlagos lehessen,a teste ne legyen tele ilyesmikkel.Ne kelljen magát kevsebbnek éreznie,másnak.

2017. nov. 12. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!