Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Borotválkozás utáni nap...

Borotválkozás utáni nap észrevettem, hogy a nagy szemérem ajkamnál lent a hüvely mellett egy viszonylag nagy (bab szem nagyságú) "duzzadt csomó" van. (nem élek nemi életet) Nagy, vörös és iszonyatosan fáj, kellemetlen ha hozzá érek. Valami tanács?

Figyelt kérdés

szőrtüszőgyulladás?(volt már ilyenem,de nem pont ott és nem ekkora)(lent) Mit csináljak vele?

Valami tanács?



2017. nov. 12. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű faggyú gyűlt fel, próbáld kicsit áztatni, aztán kinyomni. Ha nem megy, akkor szőrtüsző gyulladás, ki kell szabadítani a szőrszálat. Ha az sem megy, sajnos bőrgyógyász, műtét.
2017. nov. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Sok minden lehet így látatlanban nem lehet megmondani, ha pár nap múlva nem lesz jobb akkor orvos.
2017. nov. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Tetrán kenőcs, dunszt kötés, ha úgy látod, hogy fel van gyűlve. A paradicsomot ajánlják mèg, én egyszer próbáltam egy éjszakára dunszt kötéssel, de addigra már annyi mindent csináltam vele, hogy nem tudom végül mi segített. A lényeg, hogy melegben tud kifakadni. De ne nyomkodd! Ha magától nem fakad ki pár napon belül, akkor orvos.
2017. nov. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem élsz nemi életet minek borotválod? :)
2018. jan. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!