Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vasárnap jött meg előszőr a...

Vasárnap jött meg előszőr a menszeszem ez két napig tartott. Ma kedd van. Ma már csak kevés várna folyásom van. Szerintetek az normális ha az első mensi két napig tart?

Figyelt kérdés
S.O.S segítsetek nagyon félek

#menstruáció #nővévállás
2017. nov. 14. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy normális. Évekbe telik, mire normális lesz.
2017. nov. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyem a szíved , ne félj!!!!! Az életben majd ha felnősz sokkal keményebb dolgok miatt félsz majd ! Természetesen tudom mindenkinek a saját jelenlegi gondja a legnagyobb .


Nem baj, igaza van az előttem szolonak, évek mire beáll .:) nekem az első egy napig tartott majd egy hét múlva megjött rendesen , 10ev alatt nem állt meg be :)

2017. nov. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Normalis! Ha jol emlekszem nekem is hasonlo volt anno. Orulj neki, hogy ilyen rovidke volt most. Meg lehet rendszertelen, osszevissza hosszusagu egy ideig.
2017. nov. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze hogy normàlis igaz nekem 4 napig volt barna folyàsom de az utolsó nap egy kèt csepp
2018. jan. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!