Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit lehet tenni vissza térő...

Mit lehet tenni vissza térő holyaghurut ellen? Természetes módon lehet ezt kezelni?

Figyelt kérdés
Sürün szenvedek felfázással.3hete kezeltek rola.Antibiotikum inyekciot kaptam és bakteriumokra kapszulát.Retegesen öltözöm,Zokniban alszom tenyleg vigyazok magamra és allandoan visza tér.Reggel ha felkelek nagyon faj az alhasam egészen a derekamig sugárzik elmegyek pisilni utanna ez megszünik.Nőgyógyasznal is voltam minden rendben volt,rakszürést is csinált minden rendben.:)

2017. nov. 15. 11:56
 1/9 A kérdező kommentje:
24éves lány vagyok
2017. nov. 15. 11:57
 2/9 anonim ***** válasza:
49%
Tőzegáfonya kúrát kellene tartanod. De előbb vissza kellene menned orvoshoz. Komoly bajod lehet, ha kezeletlen marad.
2017. nov. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Azt mondta doki ez stressztöl is elő jöhet.

Tőzeg áfonyát sokan ajánlották már holnap venni fogok.Még mindig azt mondom a fogfájás ettol sokkal jobb😃

2017. nov. 15. 12:18
 4/9 anonim ***** válasza:

ennek a problémának csak névleg van köze a hideghez-fel-megfázáshoz. énis ettől szenvedek, kisebb-nagyobb szünetekkel. ami sokban segíthet:


bőséges folyadékbevitel


huyén hangzik de rendszeres pisilés, tehát amint lehet és érzed hogy kell, mert ha sokáig tartogatja az ember, az is okozhat fertőzést


tőzegáfonya kúra (én tablettában szedem)


alapos megtörölközés zuhany után


intim higiéné végett intim mosakodógél, és anionos tisztasági betét (akut időszakban egy 10-15 nap, én biointimo márkát használok, tudom h nem az "igazi" de eddig bevált)


szexuális együttlétek után "alvázmosás" - szárazra törlés


nyári strand csak mértékkel


Nekem ezek váltak be. Sajnos énis úgy vettem észre h pszichés a dolog, ha kialvatlan vagy stresszesebb időszak van, hamar beüt. Kitartás. 33/N

2017. nov. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen idoszakom, azt hittem sosem mulik el.. Aterzem. Menj vissza a dokihoz. En amugy mezei zsurlot teat ittam, vizelethajto,nekem izlett is:)
2017. nov. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Tőzegáfonya kapszula. Nem mese.

Nekem nagyon komoly fertőzésem volt, de elkezdtem szedni minden nap (a mai napig is) és elmúlt, illetve nem is jön vissza. Lehet szedni folyamatosan, terhesen is. Emellett sokat kell inni!


Amúgy igaz amit írnak, hogy csak félig meddig van köze ennek a felfázáshoz. Ez egy baktérium ami bekerül a húgyhólyagba. A tőzegáfonya és a sok folyadék nem hagyja ezt a bacit elszaporodni/megtapadni a hólyag falán.


Figyelj a higiéniára szex előtt, szex után. Kerüld a tanga bugyit.


Jobbulást!

2017. nov. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is állandóan ezzel kinlódok már elegem van. Én vettem a gyógyszertárban egy ilyet: [link]

Szerintem jó.

2017. nov. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm.szépen a válaszokaz.Nem kellemes az biztos.:( én is elkezdtem szedni a calavitanak az URX ét.Tőzeg áfonya kapszula igaz hogy 15.000ft egy dobozzal de 60kapszula van benne.Több mindent használtam már a Calavitabol es nagyon jo termékek.Én ugytudom nállatok magyarorszagon is van.En vajdasági vagyok.
2017. nov. 16. 11:38
 9/9 anonim válasza:

Evekig szenvedtem mire ratalaltam a d-mannozra. Fogalmam sincs, hogy miert nem ajanljak az orvosok de egy csodaszer!!

Nekem semmilyen tea, tozegafonya stb nem hasznalt.

DM-ben lehet kapni.

2020. jún. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!